Efektīva pusstunda sev bez spoguļa un vīriešiem

0 komentāri

Rīta kafija sev. Brokastis visiem. Bērnudārzs, skola. Darbs. Darbs. Darbs. Veikals. Bērnudārzs. Skolēna mājas darbi. Vakariņas. Drēbes nākamajai dienai visiem. Ja sanāk – žurnāls, grāmata vai televizors sev. Gulta. Un rīt – viss no sākuma…

Pareizākajām un spēcīgākajām, protams, paliek vieta dienas režīmā arī pieturas punktam – fitnesa zāle. Gudri cilvēki jau saka, ka viss slēpjas plānošanā. Tomēr runa jau nav par vienu vārdu ”fitness”, bet par laiku, kas līdzinās vismaz divām stundām, ja vien sporta klubs neatrodas tajā pašā mājā, kur jūsu birojs, vai iepretim dzīvesvietai. No šodienas mēs, kuras vienmēr cieš laika trūkuma dēļ, esam glābtas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uz īpašo sporta klubu sievietēm FitCurves vairāk nekā 10 miljoni sieviešu 80 pasaules valstīs iet vairāku iemeslu dēļ:

tas paredzēts tikai sievietēm – tātad var ierasties vingrot bez make up un perfekta matu sakārtojuma;
klubā nav spoguļu – nebojājas garastāvoklis par savu ”ne formu”;
var nākt jebkurā laikā;
un pats galvenais – visaptverošs treniņš aizņem tikai pusstundu.

Trenažieri ir izstrādāti īpaši sievietēm, ņemot vērā tās fizioloģiju. To uzbūves pamatā ir hidrauliskā pretestība. Jo trenējoties izmantojat lielāku spēku, jo vairāk pretestības, jo lielāka slodze muskuļiem. Tas ir kā peldēšanas efekts, jo ūdenī aktīvāk kustēsities, jo vairāk pretestības, jo lielāka jēga…
Treniņš ir kā riņķa dancis, mainot trenažierus pa apli ik pēc pusminūtes. Pa vidu trenažieriem ir aerobikas pusminūte trenera pavadībā.
Turklāt neviens jūs uz trenažiera nelaidīs, iekams ar speciālu mērierīci, kas vizuāli atgādina svarus, nenoteiks vingrotgribētājas treniņa dinamiku un slodzes līmeni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas