Edgara Masaļska sieva neredz vīra varoņdarbu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

9 sekundes pirms Latvijas “būt vai nebūt” spēles ar Franciju beigām, tūkstošiem hokeja līdzjutēju sirdis uz brīdi apstājās. Ja ne mūsu vārtu vīra Edgara Masaļska brīnumdara spējas, tad 19 gadus ilgais Latvijas hokeja “izrāviens” šā sporta veida elitē būtu beidzies. Ja jau “ierindas” skatītājam šajā momentā bija “jāķer pēc nervu zālēm”, tad grūti pat iedomāties, kā jutās Edgara paši tuvākie cilvēki.

Portālam Skaties.lv Edgara Masaļska sieva – sporta kluba “EE fitness” vadītāja – Ieva Masaļska atzina, ka šoreiz čempionātā visu Latvijas spēļu vērošana prasījusi lielu stresu, un zaudēta ne viena vien nervu šūna. Otrdien izšķirošo Latvijas spēli ar Franciju Ieva skatījusies mājās kopā ar ģimeni. “Es jau ilgāku laiku vairs nespēju skatīties spēļu pēdējās, izšķirošās minūtes. Es tikai pēc mammas un dēla Emīla reakcijas un “bļāvieniem” saprotu, kā mūsējiem klājas – labi vai slikti. Tāpat arī izšķirošās spēles beigu daļā – izgāju uz terases un klausījos. Es Edgara “izgājienu” viens pret viens tiešraidē neredzēju. Un laikam – paldies, Dievam!” – stāsta Ieva. Ieva atzīst, ka visi puiši ir malači un cīnījušies godam, un galu galā – galvenais uzdevums izpildīts. Latvija joprojām ir hokeja augstākajā divīzijā.
Pirms pasaules čempionāta Prāgā TV3 raidījumam “Bez Tabu: Dzīves smalkumi” Ieva Masaļska aicināja visus līdzjutējus atbalstīt Latvijas hokeja izlasi. Lai arī kādi rezultāti bijuši pārbaudes spēlēs, un kā veiksies sacīkstēs, vienmēr būt kopā ar mūsējiem un turēt īkšķus. Pirms divām nedēļām neviens vēl nevarēja paredzēt, cik ļoti sūri un grūti šogad klāsies mūsu hokejistiem.

Skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas