Dziedātājai Samantai Tīnai nepatīk fotogrāfijās populārās “lūpiņas bantītē”

1 komentārs

Šodien tu labi izskaties. Labs garastāvoklis. Skaists laiks. Kādēļ gan neiemūžināt sevi kādā foto? Var kāds cits nofotografēt, var arī uzņemt “selfiju” jeb pašbildi. Jau vairākus gadus fotogrāfijās populārākā poza daiļavām ir “lūpiņas bantītē”. 

Profesionāli fotogrāfi gan atzīst, ka arī “lūpiņas bantītē” mode agri vai vēlu aizies pagātnē. Jau tagad, ja dāmas fotografējoties savelk lūpas uz priekšu un valšķīgi smaida, tas tiek uztverts kā joks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO. Paņēmieni, kā cilvēki mēdz paši sevi fotografēt

Dziedātāja Samanta Tīna, kurai stāšanās fotokameras priekšā nav sveša ne darbā, ne ikdienā, uzskata, ka pozas “lūpiņas bantītē” popularitāti diktē mode no aizjūras zemēm. Iespējams, ir cilvēki, kam tas piestāv, taču lielākoties šī “pakaļdzīšanās modei” neattaisnojas, jo fotogrāfijā cilvēks ir svešs un “pazaudējis sevi”.

FOTO

 

Video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • jokainā
    0

    jokainā

    Bet pašai pīles lūpas uzkačātas?

    18.09.2015 10:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas