Dziedātāja Aija Andrejeva: Cepuri izvēlos nēsāt, kad apnicis “dedzināt” matus

0 komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva nekad nav iejutusies stilistes lomā, izņemot, ja kādreiz bez profesionāļu palīdzības jāsapošas uz kādu pasākumu vai koncertu. Tad Aija pati sev ir bijusi stiliste. 

Ridījuma Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītāja Baiba Runce uzaicina Aiju būt par stilisti Ievai, kura ir ļoti līdzīga Aijai un piekritusi izmēģināt dziedātājas ģērbšanās stilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vispirms Aija izvēlas Ievai ikdienišķi – roķīga stila drēbes. Bikses un jaka tiek atrastas ātri, nedaudz stiliste samulst, kad jāizvēlas blūze, toties izvēlētās kurpes Ievai izskatās tik labi, ka Aija pati iekāro tieši šādu apavu pāri.

Aija atzīstas, ka viņi ļoti patīk cepures. Šo aksesuāru viņa mēdz likt galvā gan ikdienā, gan uz skatuves. Turklāt skatuves cilvēkiem cepure ir ne tikai aksesuārs. Aijasprāt  stilīga galvassega ir lielisks risinājums, ja ir apnicis “dedzināt” matus nepārtraukti veidojot frizūras.

Foto

Otro Aija dodas meklēt svinīgo tērpu, ar kuru Ieva var doties uz koncertu. Jaunā stiliste atzīst, ka neprot eksperimentēt ar krāsām, viņai ļoti patīk, ja to dara citi, un tad ir ar mieru vilkt mugurā pat visdrosmīgāko krāsu salikumu. Taču pati Aija, meklējot sev tērpus, atceras, ka ar melnu nekad nevar aizšaut garām. Tādēļ arī Ievai dziedātāja meklē melnas krāsas tērpu, un modele pielaiko trīs melnas kleitas, līdz beidzot izvēle krīt par labu trešajai.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas