Dzēriens, kas samazina krūtis

0 komentāri

Vai zināji, ka kafija samazina krūšu lielumu. Kafijai patiešām piemīt maģiskas spējas. Tā spēj mūs ne tikai pamodināt, noregulēt asinsspiedienu, bet arī samazināt krūšu izmēru.

Zviedru pētnieki ir atklājuši, ka, bieži dzerot kafiju, tā samazina sieviešu krūšu izmēru. Helena Jernstrema, galvenā onkoloģijas pētniece, novēroja datus, ka sievietēm ar paaugstinātu krūts vēža diagnozi, ir sasaiste ar kafiju un krūtīm. Kolerācija uzrādīja, ka sievietes, kuras dienā izdzer vismaz trīs kafijas tases, var samazināt risku saslimt ar krūts vēzi. Pētījumā piedalījās 270 sievietes, un tika konstatēts, ka pusei no šīm sievietēm ir gēns, kas ir atbildīgs par krūšu samazināšanos, dzerot kafiju. Jernstrema iedrošināja, ka krūtis samazinās tikai mazliet, un tās nekur nepazudīšot. Un ikviens, kurš domā, ka sieviete, kura dzer kafiju, var noteikt viņas krūšu izmēru, kļūdas. Jāatceras, ka ir radīta tāda apakšveļa, kas var krūtis padarīt gan lielākas, gan mazākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas