#DienasDziesma. Saldsērīgā Adele pārspēj pati sevi dzīvajā izpildījumā

0 komentāri

Visām saldsērīgās mūzikas mīļotājām! Adele ir atgriezusies! Dziesma Hello ir britu dziedātājas Adeles jaunākā kompozīcija no viņas gaidāmā – nu jau trešā – studijas albuma “25”. Dziesma iznāca oktobra beigās, bet jau ir paspējusi sasildīt vairāku klausītāju sirdis.

Šī ir dziedātājas Adeles pirmā dziesma pēc trīs gadu ilgušā muzikālā pārtraukuma, pirmais muzikālais darbs pēc dziesmas Skyfall, kas iznāca 2012. gadā. Dziedātājas pēdējais albums “21” klajā nāca pirms četriem gadiem. Tas ieguva sešas Grammy mūzikas balvas un tika pārdots vairāk nekā 30 miljonos albuma eksemplāru.  Jaunākā dziedātājas Adeles dziesma ir balāde, vārdi atspoguļo nostalģiju un nožēlu. To piedāvājam noklausīties arī tev, dzīvajā izpildījumā!

Foto: dziedātājas Adele dzīvais izpildījums

Video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas