Diagnoze – mūziķis

0 komentāri

2. Tu nemitīgi būsi nogurusi

2/7

Piedod, mīļā, bet tu būsi otrajā plānā

Foto: Pixabay

Foto: Pixabay

Vienmēr, mūžīgi mūžos, Āmen! Tā vienkārši ir. Viņam būs daudz tuvākas un spēcīgākas attiecības ar saviem grupas biedriem nekā ar tevi jebkad. Mēģinājumi, draudzīgas pasēdēšanas pēc koncertiem vai arī kādas citas grupas koncerta apmeklējums, neskatoties uz to, ka tavam sirdsāķītim tā grupa pat nepatīk, bet tas viss mūzikas vārdā!

2. Tu nemitīgi būsi nogurusi

2/7
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas