Diagnoze – grūpija. Mīlu mīlēties ar mūziķiem!

0 komentāri
Diagnoze – grūpija. Mīlu mīlēties ar mūziķiem!
Foto: Flickr.com

Tev noteikti jāizlasa

Grūpija. Pēc definīcijas tā ir jauna sieviete, parasti nepilngadīga, kura cenšas iegūt statusu, nodarbojoties ar seksu ar mūziķiem, kā arī dodoties kopīgās tūrēs, apmeklējot koncertus un izbaudot mūziķu dzīvi – lietojot alkoholu, narkotikas, pārnakšņojot viesnīcās. Tad, kad rokenrols uzņēma apgriezienus (20. gadsimta 60., 70. gadi), daudzas jaunas sievietes darīja visu, lai satiktu iemīļotos mūziķus.

Jāatzīst, ka arī pašiem mūziķiem tas bija dzīvesveids – īpaši tad, kad grupa koncertēja dažādās vietās. Grūpijas bija gan mīļotās, gan kā mātes. Bieži vien pat mūzas, lai iedvesmoto mūziķus nākamā singla vai pat albuma izdošanai. Bez grūpijām lielisku dziesmu vienkārši neeksistētu, tomēr ne visām grūpijām bija nodrošināta slava, laulības.

Fane ir tā, kas sēž mājās un klausās mīļoto mūziķi, bet grūpija ir tā, kas patiesi vēlas satikt pašu mūziķi dzīvē, stāta Pamela de Barresa, viena no zināmākajām grūpijām, kura devās tūrē ar grupu Rolling Stones. Dzīve ir ātra, pilna ar seksu, narkotikām un rokenrolu.

Grūpija Bebe Buella ir gulējusi ar Todu Rundgrenu, Miku Džegeru un grupas Aerosmith līderi Stīvenu Taileru no kura viņai piedzima meita, aktrise Līva Tailere. Kā atzīst pašas grūpijas – viņas jūtas kā neatņemama grupas sastāvdaļa. Īsta grūpija patiešām mīl mūziku un vēlas būt ar cilvēkiem, kas to rada.

Foto: lūk, šie mūziķi ir gulējuši ar grūpijām

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas