Deviņdesmitie ir atgriezušies! Rudens apavu mode

0 komentāri
Deviņdesmitie ir atgriezušies! Rudens apavu mode
Foto: Pixabay

Tev noteikti jāizlasa

Rudens šogad būs krāšņs un piedzīvojumiem bagāts, ar noteikumu, ka tev izdosies nepielaist sev klāt tam raksturīgo drēgnumu un mitrumu. Kāds folklorizējies teiciens vēsta: “Galvenais, lai kājām silti!”, un tieši šā iemesla dēļ esam sagatavojuši rudenīgu un “trendīgu” apavu izlasi, lai iesoļotu rudens krāsām bagātajā ainavā ērti, pārliecinoši un ar stilu.

2015./2016. gada rudens-ziemas sezonā aktuālie trendi ir sportiska stila apavi, kas būs ne tikai modīga, bet arī ērta izvēle ikdienas steigai un aktīvām brīvdienām. Sportiskie apavi pieejami visdažādākajās interpretācijās – gan oriģināli modeļi ar glamūrīgu spīgumu, gan arī pieskaņotāki klasiskajam stilam un pat sporta apavi uz platformas.

Platforma ir vēl viens liels šīs sezonas trends – ar atsauci uz disko ēru, platforma reiz piedzīvojusi atdzimšanu 90.-tajos gados un atgriežas arī šajā sezonā gan klasiskā izpildījumā, gan ar jaunieviesumu – “flatformu”. Sezonai atbilstoši un aktuāli būs zamšādas un lakādas apavi – to modeļu daudzveidība ir galvu reibinoša. Īpaši jāizceļ apavi ar siltu, pūkainu un mīkstu oderi, kuri liks tev justies kā staigājot pa saules glāstītu mākoņa maliņu – tik ērti un silti, ka aukstais laiks tikpat kā neliek par sevi manīt.

Foto: lūk, šādi apavi ir superstilīgi

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas