Deserts Valentīna dienas nīdējiem

3 komentāri

Ja esi viena no tām, kura šādus svētkus neatzīst un nevari ciest, ka ik uz stūra kāds pāris kaislīgi apmainās ar skūpstiem, tad šīs bildes ir paredzētas tieši tev.

Kas gan ir mīlestība bez sāpēm un dziļiem pārdzīvojumiem. Kas gan ir mīlestība bez otra cilvēka maigajiem glāstiem? Tu zini, ir sievietes, kuram viss šis nav nepieciešams, jo Valentīna diena mūsdienās tiek pārveidota par īstu cukurūdeni. Speciāli tev esam apkopojušas izteiksmīgākos izteicienus par Valentīna dienu un mīlestību. Ja esi šīs dienas nīdēja, un uzskati, ka cilvēks ir jāmīl visu gadu, nevis konkrētā dienā, tad šis raksts liks tev pasmaidīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

 • mhm
  +2

  mhm

  Sākas ar nevainīgiem skūpstiņiem, beidzas ar mīcīšanos kādā nomaļākā vietā, tad nu labāk izlieciet uz ielas stūriem gultiņas, lai varētu apmainīties ne tikai ar skūpstiņiem. Mums ir savi svētki vasaras saulgriežos.

  12.02.2016 12:48

 • karlis
  0

  karlis

  Ideāli pateikts!

  12.02.2016 14:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas