Dāvanu horoskops. Piemērotākā dāvana katrai horoskopa zīmei

3 komentāri

2. Dāvanas Vērsim

2/13

Dāvanas Aunam

FOTO:Falcon® Photography, Flickr.com

FOTO:Falcon® Photography, Flickr.com

Visdrošāk Aunam ir sarūpēt dāvanu, kas saistīta ar viņa vaļasprieku. Tomēr, ja tev ir gadu vecas zināšanas par to, kas interesē Aunam, tās vairs nederēs. Hobiji Aunam mainās ļoti ātri. Nenošausi greizi, ja dāvināsi ceļojumu vai kādu citu interesantu piedzīvojumu – kaut vai ieejas biļeti uz Auna mīļākās grupas koncertu. Ja vari atļauties dāvināt Aunam auto, tad noteikti Ferrari. Juvelierizstrādājumiem jābūt gan dārgiem, gan oriģināliem. Ziedi Aunam vislabāk patīk daudz un spilgtās krāsās.

2. Dāvanas Vērsim

2/13
3 komentāri

TOP komentāri

 • ...doremi
  +1

  ...doremi

  PAR vĒRSI -- NU CIK VAR MUĻĶĪBAS RAKSTĪT PAR ŠO VISAI SAVDABĪGO UN ASKĒTISKO ZĪMI ...DA MAN PIE VIENAS VIETAS ZELTI ,DĀRGAKMENI ,DOD LAUKAKMENI ,VISĀDI KAZOKI UN VELNS ZINA KAS VĒL ...VNK MURGS,,PATAISA ŠO ZĪMI VAI NU PAR VIEGLA RAKSTURA VAI BAIGO KĀSĒJU NAUDAS ...

  10.12.2015 16:03

 • Anna
  +1

  Anna

  Pilnīgi nepiekrītu!

  28.08.2015 17:03

 • Josephine Josephine
  +1

  Josephine Josephine

  Sviests

  11.07.2015 09:54

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas