Daudz ziedu, taču augļu aizmetņu maz, jeb āderu spēks

0 komentāri

“Ne visi spēj sajust un atrast āderes, tādēļ atgā­dināšu par svarīgiem “sīkumiem” Žurnāls Zintnieks piedāvā rakstu par āderēm, kas aug, kas neaug un kas notiek āderu krustpunktos.

Uz āderēm labi aug

Zirgskābenes, smilšu zāle, lapsaste, māllēpes, vilkābeles, nātres, gundegas, ceļmallapas, pļavu kosa, skābenes, tauksakne, pe­lašķi un tomāti.

Uz āderēm slikti aug

Zemenes, ābelēm — daudz ziedu, taču augļu aizmetņu maz, plūmes — mazražīgas vai pilnīgi bez augļiem, kliņģerītēm sīki ziedi, sīpoliem mazas galviņas.

Uz āderu krustpunktiem

Bites sanes daudz me­dus; krāsns, plīts, kamīns labi velk; labi jūtas istabas augs līdakas aste; gotiņas norauj pienu un ir nemierīgas; zirdziņiem kļūst vāja sirds — tie ātri nogurst, reizēm bez iemesla svīst; nevar aplecināt mājlopus; trusēniem un citiem mājlopiem liels jaun­dzimušo krišanas procents; sienās rodas plai­sas, un tās ātri nomelnē; zirnekļi pin tīklus; tele­vizoram īss mūžs; traucēts, murgiem pilns miegs; biežāk notiek autoavārijas un nelaimes gadījumi, arī pašnāvības; liels risks saslimt ar onkoloģiskām slimībām; labi padodas dziedināšana un zīlēšana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas