Caurums ar dzelzīti un zābaks, kas nav zābaks. Bērni uzdod mīklas pieaugušajiem

0 komentāri

Bērni ir mūsu dzīvības eliksīrs. Viņu uzdotie jautājumi mēdz sasmīdināt, samulsināt un likt aiz aizkustinājuma raudāt. Bet vai esi kādreiz minējis bērnu uzdotās mīklas?

Uzspēlēsim spēli! Šeit ir divpadsmit bērnu uzdotas mīklas, pārbaudi sevi! Jāatzīst, ka, veidojot šo mīklu apkopojumu, uz daudzām mīklām pareizās atbildes nezinājām. Tas liecina vien par to, cik bērnu izdoma ir radoša un kolosāla! Piemēram, kas ir apaļš resnītis, kas ēd visu, ko atrod? Vai, piemēram, raibu raibais – ne ķerams, ne tverams, un tomēr visiem redzams? Lūk, vēl divpadsmit smieklīgas mīklas, ko bērni uzdevuši atminēt pieaugušajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Atbildes

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas