Breds Pits par attiecībām: Sieviete ir mīļotā vīrieša atspulgs

0 komentāri
Breds Pits par attiecībām: Sieviete ir mīļotā vīrieša atspulgs
Foto: AFP/LETA

Tev noteikti jāizlasa

Andželina Džolija ir viena no pasaulē skaistākajām sievietēm. To atzīs kā vīrieši, tā arī sievietes. Lai arī pēdējos gados slavenās aktrises veselības stāvoklis ir uzlabojies, agrāk viss šķita daudz drūmākās krāsās. Breds Pits, viņas mīļotais vīrs, par savu sievu vienmēr stāvēs un kritīs. Lūk, viņa vārdi, kas liks aizdomāties ikvienai no mums, kā arī mūsu vīriešiem.

Mana sieva saslima. Viņa nepārtraukti bija nervoza darba un personīgās dzīves problēmu dēļ. Viņa zaudēja 30 mārciņas svara un svēra vien 90 mārciņu [40 kg – red.] savos 35 gados. Andželina kļuva ļoti kārna un nepārtraukti raudāja. Viņa nebija laimīga sieviete.

Andželina cieta no biežām galvassāpēm, sirdssāpēm un sāpošas muguras un ribām. Viņa nekad nebija izgulējusies, aizmiga vien agri no rīta un visas dienas garumā jutās nogurusi.

Mūsu attiecības bija uz izjukšanas robežas. Viņas skaistums pamazām izzuda, parādoties maisiņiem zem acīm, kā arī pārtraucot rūpēties par sevi. Viņa atteicās filmēties un noraidīja ikvienu lomu. Es zaudēju jebkādas cerības un domāju par šķiršanos.

Bet tad pats nolēmu rīkoties. Galu galā – man blakus ir skaistākā sieviete uz zemeslodes. Viņa ir elks vairākiem vīriešiem un sievietēm visā pasaulē, un es esmu vienīgais, kam atļauts aizmigt blakus viņai un samīļot viņu, ejot gulēt.

Es apbēru viņu ar komplimentiem, dāvāju ziedus. Es pārsteidzu viņu un lutināju katru minūti. Dāvāju daudz dāvanu un dzīvoju viņas dēļ. Es publikas priekšā stāstīju tikai un vienīgi par viņu. Visas tēmas pavērsu viņas virzienā. Es slavēju viņu viņas un mūsu kopīgo draugu priekšā.

Jūs neticēsit, bet Andželina uzplauka. Viņai kļuva labāk kā jebkad. Viņa pieņēmās svarā, vairs nebija tik nervoza kā agrāk un mīlēja mani vairāk par visu. Es nemaz nezināju, ka viņa mani mīl tik ļoti.

Un tad es sapratu vienu:

Sieviete ir mīļotā vīrieša atspulgs.

Foto: allaž izskatīgā Andželina Džolija un viņas mīļotais Breds Pits

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas