Bērns negrib tīrīt zobus? Zobu tīrīšanas hitu TOP 5

0 komentāri

Lai arī cik ļoti rūpīgi bērnam māci, ka zobi ir jātīra regulāri un pareizi, ļoti daudzi žiperi pamanās no zobu tīrīšanas aizmukt. Vai arī darīt to nepietiekami rūpīgi. Daudziem četrgadniekiem var stāstīt, cik vien vēlies, ka zobi jātīra divas reizes dienā, citādāk būs jāiet pie zobārsta, jāurbj utt. Viņš vienalga izdomās veidu, kā zobus netīrīt. Tad, kad apzinīgums atnāk arī pie bērna, tad bieži vien ir jau par vēlu. Tādēļ talkā nāk zinātnieki.

Braitonas Modernās Mūzikas institūta eksperti kopā ar stomatologiem ir izstrādājuši muzikālo formulu zobu tīrīšanai: noteikts mūzikas taktsmērs un takšu skaits, mūzikas ritms, ātrums un citi komponenti, kas  labvēlīgi ietekmē zobu tīrīšanas procedūru. Lai bērnu zobi būtu stipri un smaganas būtu veselas, tīrot zobus ir jāveic noteiktas darbības: kā minimums – 35 kustības no kreisās uz labo pusi, un septiņas kustības piecos dažādos virzienos. Ir izveidots skaņdarbu TOP 5, kuru pavadījumā bērni rūpīgāk tīra zobus. Absolūts līderis ir Gangam style.
Zobu tīrīšanas hitu TOP 5:
1. Gangam style
2. Diamond (Rianna)
3. Somebody That IUsed to know
4. Troublemaker
5. Call My Name
Liec bērnam doties uz vannas istabu tīrīt zobus un izmēģini, kuras dziesmas pavadījums tavam bērnam un viņa zobu birstei tīk visvairāk !

Gangam style. Video: youtube.com

Diamond. Video: youtube.com

Somebody That I Used to know. Video: youtube.com

Troublemaker. Video: youtube.com

Call My Name. Video: youtube.com

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas