Balerīnas Elzas Leimanes-Martinovas septiņas labās lietas septiņās dienās

0 komentāri

Latvijas baleta zvaigzne Elza Leimane-Martinova šobrīd izjūt īpaši radošu pacēlumu, jo kopš pavasara ir pilntiesīga horeogrāfe ar Latvijas Mūzikas akadēmijas diplomu kabatā. Septembrī Elza saņēma Latvijas Gāzes balvu kā labākā baleta soliste. Skaties.lv/Sievietei lūdza Elzu piedalīties nelielajā eksperimentā “Septiņas labas lietas septiņās dienās.” Pozitīvi noskaņotā projekta laikā katras dienas vakarā ir jāpieraksta viena laba lieta vai notikums, kas todien piedzīvots.  

Elza atzīst, ka ir bijis neliels laiks viņas dzīvē, kad vakaros pierakstījusi visus pozitīvos un jaukos dienas notikumus vai arī – vienkārši pirms iemigšanas atsaukusi tos atmiņā. Tiesa gan – to, ka tieši šādi iesaka rīkoties psihologi, lai mēs paši sevi varētu uzmundrināt, “sapurināt” un parādīt, ka dzīvē viss nav rakstāms ar mīnusa zīmi, Elza tobrīd nav zinājusi. Viņa atzīst, ka bijusi patīkami pārsteigta, ka pati nonākusi līdz idejai, ko iesaka speciālisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elzas Leimanes-Martinovas septiņas labās lietas septiņās dienās

Piektdiena

Atkalredzēšanās prieks ar iedvesmojošu personību.

Sestdiena

Realizējās sen lolota radoša iecere.

Svētdiena

Šodien īpašs saviļņojums. Skatītāju ilgie aplausi pēc mana iestudētā viencēliena baleta “Tikko.” Šo brīdi mēdz dēvēt par “horeogrāfa medu”.

FOTO. Elza Leimane – Martinova dejā, dzīvē, uz skatuves

 

Pirmdiena

Banāli, bet patīkami. Brīvdiena un jauna frizūra.

Otrdiena

Sāku veidot jaunu horeogrāfiju.

Trešdiena

Ārā vēl tik silti un saulaini! Neticami.

Ceturtdiena

Sirdsmiers.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas