Baha ziedu terapija tavai un mazuļa labsajūtai

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Daudzas topošās māmiņas saskaras ar tik dažādu emociju gammu, ka jūtas apjukušas. Raidījumā Māmiņu klubs uzzinājām, kā, sadarbojoties ar dabu, varam palīdzēt sev.

Baha ziedi ir paredzēti nevis ķermenim, bet cilvēka emocijām jeb emocionālai labsajūtai. Šī terapija palīdz gan māmiņai, gan mazulim. Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe, stāsta, ka kopā ir 38 dažādu ziedu esences, kas atbild par dažādām emocijām. Terapijas pamatā ir katra cilvēka individualitāte. Ja jutīsimies labi un spēcīgi, tad arī nevajadzēs slimot.

Baha ziedi nāk no dabas, jau sākotnēji uzlādēti ar labu enerģiju. Tie ir nekaitīgi, un tie nekad nevar būt par daudz. Kā pareizi lietot Baha ziedus un ar ko tie atšķiras no homeopātiskajiem līdzekļiem, uzzini šajā Māmiņu kluba raidījuma sižetā!

Video: Baha ziedu terapija

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas