Baha ziedu terapija tavai un mazuļa labsajūtai

0 komentāri

Daudzas topošās māmiņas saskaras ar tik dažādu emociju gammu, ka jūtas apjukušas. Raidījumā Māmiņu klubs uzzinājām, kā, sadarbojoties ar dabu, varam palīdzēt sev.

Baha ziedi ir paredzēti nevis ķermenim, bet cilvēka emocijām jeb emocionālai labsajūtai. Šī terapija palīdz gan māmiņai, gan mazulim. Laura Tidriķe, Baha ziedu terapijas praktiķe, stāsta, ka kopā ir 38 dažādu ziedu esences, kas atbild par dažādām emocijām. Terapijas pamatā ir katra cilvēka individualitāte. Ja jutīsimies labi un spēcīgi, tad arī nevajadzēs slimot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Baha ziedi nāk no dabas, jau sākotnēji uzlādēti ar labu enerģiju. Tie ir nekaitīgi, un tie nekad nevar būt par daudz. Kā pareizi lietot Baha ziedus un ar ko tie atšķiras no homeopātiskajiem līdzekļiem, uzzini šajā Māmiņu kluba raidījuma sižetā!

Video: Baha ziedu terapija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas