VIDEO: “Vai nav cūka?” Viņas melo labāk iesākas ar šokējošu Jolantas ziņu

0 komentāri

Viņas melo labāk ir atgriezies mūsu televīzijas ekrānos! Jāatzīst, ka 4. sezona iesākusies visnotaļ šokējoši – Jolanta Austrālijā satikusi savu īsto un vienīgo. Kā uz viņas atsūtīto e-pastu mīļotajam Konrādam reaģē Simona un Marta?

“Konrād, piedod par ilgo klusēšanu… Es nebraukšu atpakaļ uz Latviju. Te viss ir citādi.”Ar šādiem vārdiem iesākas Jolantas vēstule. Simona un Marta, kā jau īstas intrigantes, paspēj arī pasmieties un atkost Jolantas melus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jolanta atzīst, ka ir laimīga ar kādu Austrālijā sastaptu fermeri, tādēļ lūdz Kārlim nokārtot viņas un Konrāda šķiršanās papīrus. Skaties video, kā abas intrigantes lasa un aprunā Jolantas sūtīto vēstuli Konrādam!

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas