VIDEO: uzzini, kāpēc brunetēm ir lielākas izredzes uz laimīgu laulību nekā blondīnēm

1 komentārs

Pirms nedēļas no cietuma tika atbrīvots, iespējams, seksīgākais cietumnieks pasaulē. Turklāt, atrodoties ieslodzījumā, Džeremijs Mīks iemantoja milzu popularitāti pēc tam, kad internetā parādījās viņa fotogrāfija. Ne tikai meitenes izrādīja neviltotu interesi, bet arī prestiža modeļu aģentūra noslēdza ar Mīku sadarbības līgumu.

Raidījuma Bez Tabu korespondente Jana Vītoliņa skaidro, ko īsti var uzskatīt par seksīgu cilvēku. Vai katram un katrai priekšstats par īpašību kopumu, ko vienā vārdā var dēvēt ar nosaukumu – seksīgs, ir līdzīgs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Psiholoģe Dace Rolava stāsta, ka ir pētīti un noteikti dažādi parametri, pēc kuriem cilvēku var atzīt par skaistu. Šis standarta skaistums tad arī vairumā gadījumu liek  straujāk iepukstēties pretējā dzimuma sirdīm, līdz ar to var uzskatīt, ka tieši šie –  visiem skaistuma parametriem atbilstošie cilvēki, atzīstami par seksīgiem. Protams, ar izmērītajiem skaistuma standartiem būtiski cīnās mūsu zemapziņa, kurā iekodēta katram sava jau bērnībā gūtā pieredze.

Foto

Mūs dzīvē vada divi pamatinstinkti – paēst un radīt pēcnācējus. Tāpat kā Dace Rolava, arī ķermeņa valodas pazinējs Oskars Priede atzīst, ka, dodot pretējā dzimuma pārstāvim vērtējumu, – seksīgs, mūsos nostrādā tikai un vienīgi otrais pamatinstinkts.

Kāpēc brunetēm ir lielākas izredzes uz stabilu laulības dzīvi nekā blondīnēm un kāda vīrieša pēcpuse sievietēm neapzināti patīk vislabāk? Uzzini, skatoties video!

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vita
    0

    Vita

    Man tas pasaules "seksīgākais" noziedznieks drīzāk liekas bailīgs un bīstams, nevis seksīgs

    18.03.2016 08:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas