VIDEO: uzjautrinoši! Vīrieši klāj grimu sievietēm un totāli izgāžas

0 komentāri

Šī varētu būt viena no aktivitātēm, kas spētu tavas attiecības padarīt priecīgākas un interesantākas, sniedzot otrajai pusītei iespēju izpausties un parādīt savu stilista talantu.

Interneta vietnē Youtube.com ir ievietos visai asprātīgs un sirsnīgs video, kas parāda pāru uzticēšanos. Arī vīrieši mēdz būt lieliski make-up speciālisti, pārsteidzot savas otrās pusītes ar nebijušu rezultātu, bet ne vienmēr tas var izdoties kā paredzēts. Šīs meitenes piekrita, lai puiši uzklātu dekoratīvo kosmētiku, bet kāds bija rezultāts, skaties pievienotajā videoklipā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas