VIDEO: tipiskas sievietes! Marta un Baiba salabst… nosacīti

0 komentāri

Viņas melo labāk kaislības tikai uzņem apgriezienus! Marta un Baiba ir izlēmušas salabt! Tiesa gan, ļoti tipiskā sieviešu, kuras neieredz viena otru, veidā.

Simona izlēmusi rīkoties pati – viņa uzaicina Baibu uz numuriņu, piedāvājot viņai šampanieti, lai beidzot Baiba ar Martu izlīgtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saruna gan iesākas visnotaļ nepatīkami – abas caur smaidu “brauc” viena otrai virsū. Iespējams, daudzas no mums saskatīs līdzības ar sevi, jo “es jau neko, tu jau…”, u. tml. Arī pārmetumus par tievajām kājām un bezgaumīgajām čībām Marta veiksmīgi atspēlēja atpakaļ. Kādā veidā – noskaties šajā video!

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas