VIDEO: Tēta nedienas Latvijā skandalozākais un romantiskākais dalībnieks Edgars velta mīļotajai dzejas rindas

0 komentāri

Līdz šim skandalozākā epizode raidījumā Tēta nedienas Latvijā bija vērojama šonedēļ, tomēr cik skandaloza, tik arī romantiska tā izvērtās. Tētis Edgars kopā ar dēliņu Jēkabu veltīja mammai Alīsei mīļus un siltus vārdus.

Šajā epizodē varējām vērot to, kā tēvs savus bērnus uztic omītei, kamēr pats izvēlas atpūsties un iedzert ar draugu. Tāpat redzējām emocionālu sabrukumu, tīrot vannasistabas flīzes ar zobu birsti, bet jaukāko brīdi piedāvājam noskatīties tagad!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saldā elpa, siltās rokas, tavas acis, kas grimst manās… Pacel sevi, pacel mani, mosties, dari mani atkal dzīvu. Tētis Edgars nudien prot izvēlēties īstos un romantiskākos vārdus.  Kopā ar dēliņu Jēkabu abi novēl mammai atgriezties mājās.  Kāda bija Alīses reakcija un kas viņai visvairāk pietrūkst, skaties šajā video!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas