VIDEO: spēle divatā! Attiecībās atkal var uzšķilt dzirksti, spēlējot īpašu galda spēli

0 komentāri

Lielākā un izplatītākā kļūda, ko izdara pāri, kad viņu kopdzīvē iezogas rutīna, ir radīt bērnu vai iegādāties suni. Kopdzīve visbiežāk neuzlabojas, bet gan bērns, gan suns kļūst par situācijas ķīlniekiem. Psihoterapeite Ināra Vārpa uzsver, ka katram pašam vispirms ir jāizvērtē, cik lielā mērā attiecības ir viņa vērtību skalā. Rutīnas pārvarēšanas izplatītākie un iedarbīgākie “glābšanas riņķi” – kopīga mācīšanās dejot, dārza iekopšana, tenisa spēlēšana, dzīves vietas maiņa un, protams, ceļošana. Tamdēļ arī psiholoģes Ineta Lazdāne un Iveta Kreišmane ir radījušas pāru galda spēli Ceļojums mīlestībā. 

Spēles laikā, abiem sarunājoties, jārisina neierastas situācijas un notikumi, kas atgadījušies svešā valstī, un jāsniedz atbildes, kā viņi tādos gadījumos rīkotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Maskavas lidostā Linda un Andris ir pazaudējuši pases, bet jāceļo tālāk. Piektdienas vakars, vēstniecība ciet. Ārā ir mīnus 10 grādu sals, bet makā – tikai 20 eiro. Abiem ir jāuzraksta, kā šādā krīzes situācijā rīkotos, un kādu rīcību sagaida no partnera.

Spēles radītājas psiholoģes Ineta Lazdāne un Iveta Kreišmane jau iepriekš ir devušas testēt spēli saviem draugiem, kuri atzīst, ka to spēlējot ir ļoti daudz jauna uzzinājuši viens par otru, kas ikdienā nemaz nav iespējams.

Foto

Spēles prezentācijā piedalās arī uzņēmējs un motosportists Jānis Vinters ar sievu Signiju. Abi piekrīt raidījumam Bez tabu testēt spēli un izlozē ceļojumu uz ASV. “Čikāgā” viņiem ir jāizpilda diezgan sarežģīts un, tajā pat laikā noteikti komisks vingrinājums ar balonu. Tādēļ Vinteru pāris tomēr nolemj, ka šo uzdevumu izmēģinās mājās, un abi atzīst, ka jebkura spēle, kas radīta spēlēšanai divatā, noteikti ir interesanta.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas