VIDEO: šovā atklāj, ka ideālajam vīrietim nav jābūt Einšteinam, viņam jābūt attīstītam

0 komentāri

Kristīne ir sieviete ar raksturu un nebaidās atklāt sava ideālā vīrieša veidolu. Par ko sajūsminājās brīvais puisis Sandris un viņa draugs?

Karstasinīga meitene no Ludzas meklē ideālo vīrieti. Pēc dabas Kristīne ir avantūriste, kurai patīk jauni dzīves izaicinājumi un emocijas. Kristīne ir no tām sievietēm, kurai nepatīk, ja vīrieši ir augstprātīgi, un necieš, ja vīrietis vannas istabā pavada ilgāku laiku par viņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kādi vīrieši patīk sievietēm, ir aktuāls jautājums, jo mēdz būt tā, ka pat pašas sievietes nezina, kādi vīrieši ir viņu ideāls. Šova Precētie pret brīvajiem Kristīnei ir vesels saraksts, kas atklāti stāsta, kāds ir viņas ideālā vīrieša tipāžs. Bet ko par viņas sarakstu domā brīvais puisis Sandris un kādus vīriešus Kristīne nevar paciest ne acu galā, skaties pievienotajā video. Ja vēlies uzjautrināt savu dienu, un, ja esi draudzene savam mīļajam puisim, tad tev noteikti ir jānoskatās, kā aizņemto puišu meitenes nebaidās slēpt savu skarbumu un greizsirdību.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas