VIDEO! Sievas neslēpj skarbumu: ”Davai”, latgaliet, ēd, un viņam vajag vairāk dzert!

0 komentāri

Lai arī sievietes ir gana draudzīgas būtnes, tomēr, ja runa ir par otro pusīti, bez greizsirdības lēkmēm un dusmu uzplūdumiem iztikt nevar. 

Šova precētie pret brīvajiem sievas ir atklātas un nebaidās dalīties domās, ko domā ne tikai par savu vīru, bet arī par brīvo sievieti. Vakar raidījumā Kristīne tikās ar trīs drosmīgajiem puišiem, kur divi no tiem bija precēti vīrieši. Lai pārbaudītu, kurš vīrietis bija aizņemts, Kristīne nebaidījās lietot metodes, kuras lika sievām svīst un dusmās vārīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Miņuki”, psiholoģiskais terors, viņa neizskatās pēc briesmoņa, un viņam vajag vairāk dzert”, šādi sievas komentēja savas otrās pusītes izdarības. Kā sievas aprunāja Kristīnes izgājienus un par ko tik ļoti ”uzsvila” Regnāra sieva, ka nemitējās par to runāt, skaties pievienotajā videoklipā, kurā ir apkopoti izcilākie sievu izteicieni.

Video

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas