VIDEO: patiesas emocijas! Tēta nedienas Latvijā saraudina dalībnieci Jutu

3 komentāri

Tēta nedienas Latvijā Jāņa un Jutas ģimene ir patiešām sirsnīga. Neskatoties uz to, ka abi Letīcijas un Kristas vecāki nav precējušies, viņu jūtas ir patiesas. Par to liecina ar Jutas sūtītā mīlestības vēstule Jānim.

Jānis uz vēstuli atbildēja emocionāli – saprata, ka bez mīļotās ir grūti. Arī Juta neslēpa savas emocijas, atzīstot, ka vārdi, ko rakstījusi mīļotajam, bijuši patiesi un no sirds. Esot prom tik ilgu laiku, Juta novērtē, ka nekam citam, izņemot ģimenei un kopābūšanai nav nozīmes. Lūk, emocionālā vēstule un dzejas rindas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Lauris
  +4

  Lauris

  Riktīga zose tā vecene, ar nodzertu balsi! Fuj. Kada māte tāda meita, 7 gadīgā.

  12.05.2016 18:42

 • choms
  +2

  choms

  Saprata,ka ir istais pēc mīłākā!!! :D :D :D lol :D

  12.05.2016 23:13

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas