VIDEO: negaidīts pavērsiens šovā! Kāpēc Edgars iepazīstināja Sintiju ar savu līgaviņu?

0 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem pēdējā sērijā uz randiņu pošas brīvā meitene Sintija, kurai randiņš sagādās ne vienu vien pārsteigumu. Negaidīti skūpsti un pirātu stilā ieturētas vakariņas. Kas vēl šovakar sagaida šova varoni Sintiju?

Šova dalībniece, brīvā meitene Sintija, ir aktīva un mērķtiecīga sieviete, kura gatavojas treneres karjerai. Pati sevi dēvē par svilpasti. Viņai nepatīk vīrieši, kuri ir ”lupatas” un mētājas pa gaisu. Sintijas ideālajam vīrietim ir jāpatīk vismaz 17 sporta veidiem, un 5 no tiem jāmāk. Viņas ideālais vīrietis nedrīkst dzīvot pie mammas, prot izdarīt visu to, ko pati nemāk, un viņam ir jābūt Mistera Bīna radiniekam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Randiņš ar Edgaru Sintijai izvēršas ļoti neparasts. Edgars randiņu ietur pirātu stilā, piedomājot par atmosfēru, un, lai atvieglotu sev dzīvi, Edgars pat ir nolīdzis sulaini. Pirms randiņa Edgars ar sievu aktīvi noslēpa, visu, kas draud randiņu izgāzt, tomēr Sintija ir īsta sieviete, un kā jau katrai sievietei arī viņai piemīt izmeklētājas šarms. Viņa spēj atrast par vissīkākos noslēpumus, kas var pateikt, vai puisis ir brīvs, vai aizņemts.

Kamēr Sintija Edgaram ir lūgusi uzrakstīt dzejas rindas, tikmēr ar viņa atļauju pati izokšķerē māju. Sintijai atrodot, ko ļoti īpašu, Edgara seja mainās, un viņš saprot, ka randiņš ir sagājis grīstē. Ko gan tik vērtīgu Sintija atrada, ka Edgars ir gatavs padoties un pierādīt, ka mīlestība ir svarīgāka par naudu? To skaties pievienotajā videoklipā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas