VIDEO: brīvais puisis Dairis neliek mieru un uzspiež Baibai iedzert

0 komentāri

Šova precētie pret brīvajiem septītās sērijas varonis Dairis ir koķets vīrietis, kuram patīk spītīgi pieturēties pie sava viedokļa un uzzināt pamatojumu citiem. Kāpēc šova laikā brīvais puisis Dairis vēlējās ”atbrīvot” Baibu?

Lai dzīve būtu rožaināka un mēle labāk rosītos, randiņa laikā Dairis bija izdomājis lielisku stratēģiju, apreibināt Baibu. Lai arī Baiba ir no tām sievietēm, kura nav draugos ar alkoholu un izvairās no tā lietošanas, tomēr pieklājības pēc Baiba piekāpās un nogaršoja Daira piedāvāto vīnu, jo saspringtais randiņš draudēja izgāzties un bija manāms, ka abi randiņa laikā viens par otru nebija stāvā sajūsmā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kāpēc Baiba randiņa laikā nejutās omulīgi un kādēļ Dairis nemitīgi piedāvāja Baibai iedzert vīnu, skaties jautrajā videoklipā!

Ja esi palaidusi garām randiņa pikantērijas, tās vari apskatīt šeit. Savukārt, kāpēc Baiba komentē, ka viņai ”uzsprāgs smadzenes”, lūko šeit.

Video

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas