Video: bailes no kino un iztraucēts tualetes apmeklējums. Saldā pārīša problēmas

0 komentāri

Visām pazīstamais un sen aizmirstais Saldais pārītis arī tagad nebeidz pārsteigt. Attiecību krustugunis, karstas diskusijas un mīļi apskāvieni, ir katras sievietes ikdiena. 

Tumšas ielas, skaļi bļāvieni, ugunīgi skatieni – šī situācija nevar būt diez ko patīkama, ja sieviete viena pati dodas tumšajā nakts pastaigā. Saldajam pārītim, Filipam un Simonai arī kino apmeklējums var šķist baiss. Skaties video un uzzini, kurš tad beigu beigās ir tas ”mīkstais” un nobīstas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Kā tu vari gribēt, lai tavā dzīvē viss ir kārtībā, ja pat skapis nav kārtībā? Ak, sievietes, ko darīsim? Skaties video!

Video

Video

Kā izvairīties no šīs neomulīgās situācijas, kad mīļotais apmeklē tualeti, bet tu, esi aizmirsusi uzkrāsoties. Līdz ar to mīļotajam esi iztraucējusi svarīgu procesu. Ko šajā krīzes situācija darīja saldais pārītis? Skaties video. Varbūt jau esi pazīstama ar šo situāciju!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas