VIDEO: Aināra mīļotā nesaprašanā, kādēļ Sintija visu laiku ”ņirdz”!

0 komentāri

Šova precētie pret brīvajiem pēdējā sērijā uz randiņiem devās burvīgā un smaidīgā Sintija, kura ar drošu sirdi atkoda, kurš no puišiem ir brīvais, un kuri bija meļi. Arī fināla raidījumā precēto puišu sievas nelikās mierā, un metās komentēt Sintiju un viņas smaidīgās izdarības.

Aināra un Edgara sievas nekautrējās teikt visu ko domā. Aināra dzīvesbiedre šova laikā bija nesaprašanā par Sintijas uzvedību un nebija saprotams, kādēļ Sintija visu laiku smīn un ķiķina. Arī par Sintijas uzdoto franču uzdevumu Aināra mīļotā cerēja, ka Ainārs nenodosies kaislīgiem franču skūpstiem. Šova gaitā neiztikt arī bez asprātīgiem komentāriem: ”viņa visu laiku ņirdz, par pilnīgi visu!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Kas šovā notika tik smieklīgs, un kā uz to reaģēja sievas, skaties pievienotajā video klipā, kur abu puišu otrās pusītes metas draiskos komentāros. Ja esi palaidusi garām, kāpēc Edgars iepazīstināja Sintiju ar savu Lindiņu, tad to vari noskatīties šeit, tas bija negaidīts pavērsiens.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas