TOP 10 pazīmes, kas liecina, ka mīli būt vientuļniece

0 komentāri

Lai arī ikdiena bez socializācijas ir grūti iedomājama, tomēr ir sievietes, kurām patīk pavadīt laiku vienatnē un nejusties traucētai. Vai tā varētu būt tu? Vai tu dziļi sevī saskati vientuļnieces garu?

Lai arī attiecības ir patīkama sastāvdaļa, ir sievietes, kuras ciena prombūtni un labprāt savu brīvo laiku pavada pašas ar sevi. Tā ir lieliska iespēja atpūsties pilnīgi no visa un visiem. Nav lieku stresu, kašķu un plānu, lai viss izdotos. Vienatnē tiek padarītas gan nopietnas, gan ne tik nopietnas lietas. Arī vientuļnieces var mesties galvu reibinošos ceļojumus, neņemot līdzi lieko bagāžu – draugus, kuri var pārtapt par trešo lieko. Vienatne sniedz lielisku iespēju pārdomāt dzīvi, mīlestību un mērķus, ko vēlies sasniegt. Varbūt tu pat nenojaut un tevī dziļi sirdī mīt vientuļnieces gars, bet kā lai to uzzini? Skaties fotogaleriju un varbūt atradīsi kādu pazīmi, kas liecina ka mīli baudīt klusuma brīžus tikai ar sevi un nevienu citu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas