TOP 10 apburošas pazīmes, ka vīrietis ar tevi flirtē

0 komentāri

Vai kādreiz esi izbrīnījusies, ka nomaļus sēdošais puisis, cenšas ar tevi flirtēt? Bet tu kā malko savu kokteilīti, tā malko, un nemaz nenojaut, ka puisim tiešām interesē.

Jā, arī puiši mēdz būt kautrīgi un savu patikšanu tev uzreiz neizrādīs. Bet tu pavisam vienkārši vari noteikt, vai sastaptais vīrietis kafejnīcā, teātri vai kino cenšas ar tevi flirtēt. Arī ja esi devusies uz pirmo randiņu un neesi pārliecināta, ka puisim tiešām patīc, tad pārliecinies, jo šodien esam apkopojušas 10 apburošas pazīmes, kas var liecināt, ka tu viņam patīc un viņš ar tevi cenšas flirtēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad atliek tikai sevi sapucēt un doties uz tuvāko kafejnīcu, lūkoties, kurš būs tas, kurš ar slēptām pazīmēm tevi centīsies ”nocopēt”. TOP pazīmes apskati foto galerijā.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas