Tici vai nē! Šīs 16 lietas ir jāzina ikvienai brīvai sievietei

2 komentāri

Draugs tevi pametis un nu pasaule brūk pie tavām kājām, jo apzinies, ka vairs tādu kā viņš nespēsi atrast, bet nebēdā, jo vientuļnieces statuss var būt patīkams, un nekas slikts tajā nav saskatāms.

Tu esi brīnišķīga, sirsnīga un labestīga. Uz pasaules ir vīrietis, kurš ir pilnīgi tādā pašā situācijā kā tu, un domā, ka savu mīļoto neatradīs nekad, bet tas neliedz būt laimīgam un baudīt dzīvi. Dzīvē esam dzirdējušas teicienu, kas ilgi nāk, tas labi nāk. Ja esi vientuļniece, kura izmisīgi meklē savu otro pusīti – neiespringsti. Viss pie tevis atnāks, bet ir nepieciešams tikai pareizais laiks un pareizā vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Randiņu ceļojumā esam devušās katra. Bet, kad mums ir tikusi salauzta sirds, meklējam klēpi, kurā izraudāties un sūdzēties, cik slikts viņš bija. Nebēdā, jo dzīve iet uz priekšu.

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Katrai no mums ir draudzene, pie kuras varam vērsties pēc padoma, ja radusies krīze attiecībās vai šķiršanās laiks jau ir piedzīvots.

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Foto: lietas, kas jāzina ikvienai brīvai sievietei

Ja tev ir gadījies sānsolis, tad nepārdzīvo. Tā ir bijusi zīme, ka tavs mīļotais tevi vēl joprojām gaida.

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

Mīlestība ir sarežģīta. Tu piedzīvosi gan kāpumus, gan kritumus. Un tava dzīve uzlabos, ja tu tam ticēsi.

Foto: flickr.com

Foto: flickr.com

2 komentāri

TOP komentāri

 • laaceniite
  0

  laaceniite

  tam, kas cepj tādus slima kaķīša murgus, izskatās, ka ir kauns pat uzlikt savu vārdu pie šī skribelējuma . :/ spilgts mūsdienu anonīmā žjurnāļisma paraugs

  13.05.2016 01:21

 • sincha
  0

  sincha

  Patiesi vaardi!!!!!!

  11.05.2016 15:26

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas