Šovakar Gossip Girl! Uzzini, kurš atzīsies mīlestībā un kuru pārņems greizsirdība

0 komentāri

Aizrautīgs piedzīvojumu virpulis tevi šodien sagaida jaunākajā Gossip Girl pirmās sezonas sestajā sērijā. Kostīmu balles slepenie piedzīvojumi, kur Blēra dara visu iespējamo, lai balli neapmeklētu viņas ”ienaidnieki”, pārvēršas par īstu drāmu.

Pārsteidzošus attiecību pagriezienus izraisa Neits, kurš balles laikā nejauši noskūpsta nepareizo sievieti, domājot, ka tā ir Serēna, slepus atklājot savas jūtas, lai gan viņš ir attiecībās ar Blēru. Vai šo varam saukt par sānsoli un Blēra par to uzzinās?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Dens ir apjucis, jo pilsētā ierodas viņa bērnības draudzene Vanesa, kura ir visai izskatīga un saviļņo Dena sirdi. Sērijā valda attiecību pārspīlējumi, greizsirdība un mīlestības atzīšanās. Bet kas galu galā noies greizi? Skaties šodien Intriganti Kanālā 2 plkst. 18.00.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas