Šovā Precētie pret brīvajiem: Oskara sieva priecājas, ka vīrs apčamda Baibu

0 komentāri

Šova Precētie pret brīvajiem septītajā sērijā netrūkst pikantu notikumu. Daži no tiem pat nebija saskaņoti ar sievu. Bet ar ko šoreiz mūs pārsteidza sievas, kuras atklāti komentēja savu vīru palaidnības?

Precētie pret brīvajiem septītajā raidījumā sievas bija brīnumaini savaldīgas un mierīgas. Šoreiz iztikām bez greizsirdības lēkmēm, jo abu precēto puišu sievām bija dzelzs izturība, nervi, un abas dāmas bija gatavas iet līdz uzvarai! Šova laikā precētais puisis Oskars atļāvās ”palaist rokas” un apčamdīt Baibu, bet Oskara sieva to neņēma ļaunā, jo ir sieviete ar īstu cīņas garu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Pieskārieni, intīmas masāžas un serenādes. ”Pirmais randiņš, pirmie plikumi, viņu nevarēs piemānīt, jo viņa izskatās tāda gudra, nevar teikt, ka viņa ir blondīne” – kādus asprātīgus komentārus šova laikā izteica precēto puišu sievas, skaties pievienotajā videoklipā. Ja esi palaidusi garām sestās sērijas sievas skaisto teicienu: ”Davai, latgaliet, ēd!” To vari aplūkot šeit.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas