Plikpauraini vīrieši tiek uzskatīti pievilcīgāki, liecina pētījums

0 komentāri

Ja tev pie sāniem ir vīrietis, kurš domā par frizūras maiņu, ir pienācis laiks viņam teikt – griez uz nullīti!

Kādā pētījumā, kas veikts Pensilvānijas Universitātē, pierādījies, ka plikpauraini vīrieši izskatās par 13% spēcīgāki, drosmīgāki un viņiem piemīt izteiktas līdera īpašības nekā vīrieši, kuriem ir galvas apmatojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat tiek uzskatīts, ka vīrieši bez matiem ir dominējošāki. Tas skaidrojams ar to, ka plikpauraini vīrieši procentuāli izvēlas vairāk vīrišķīgas profesijas.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas