Pazīmes, kas var liecināt, ka esi bezcerīga romantiķe

0 komentāri

Mīlestība ir viens liels dzīves izaicinājums un piedzīvojums. Mīlestības stāsti par īsto sapņu princi un neskaitāmie īstā vīrieša meklējumi dažkārt mēdz iedzīt mūs stūrī un sarežģīt dzīvi. 

Vai vēlies pārliecināties, ka esi bezcerīga romantiķe un iemīlēšanās tev nesagādā nekādas problēmas? Draudzenes var nosodīt tavu apņemšanos un cerības atrast misteru Lielisko, gluži kā seriālā Sex and the City. Tomēr, kas ilgi nāk, tas labi nāk. Nejaušas saskatīšanās ar puisi sabiedriskajā transportā, un tava sirds aiz laimes sāk lēkāt un tu iemīlies uzreiz, nemaz puisi nezinot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai uzzinātu, vai tevī tik tiešām mīt bezcerīgā un mīlas gaidošā romantiķe, apskati fotogaleriju ar pazīmēm, kas par to varētu liecināt.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas