Padomi no vīriešu žurnāliem, kā iepatikties mums, sievietēm

0 komentāri

Pirms viņš ir pateicis tev “sveika”, tu vari “noskenēt” vīrieša izturēšanos un piefiksēt pāris lietas, kas aprakstītas vīriešu žurnālos ar virsrakstu, kā flirtēt ar sievieti, nepasakot ne vārda.

Pavēro viņa izturēšanos – vīriešu auditorijai paredzētajos izdevumos tiek minētas vairākas ķermeņa valodas pazīmes, kas nepārprotami liecina par flirtu, piemēram, vīrietim, kam iepatikusies sieviete, nekad nekrustos rokas viņas klātbūtnē. Tāpat arī ar acu kontaktu – ja vīrietis nemitīgi cenšas to nodibināt ar tevi, tā ir flirta pazīme.

Kas attiecas uz sieviešu flirtu, par populārāko signālu tiek uzskatīta matu cirtu aiztikšana, kamēr dāma lūkojas vīrietim acīs. Tāpat par flirtu var uzskatīt uzacu piepacelšanu, līdzko vīrietis ir uzsācis sarunu. Lūk, populārākie padomi no vīriešu žurnāliem par to, kā mums, sievietēm, iepatikties. Vai visam piekrīti?

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas