Mīlestība bez noteikumiem jeb mīlas trīsstūris un juteklīgas spēlītes

0 komentāri

Romantisks piedzīvojumu un mīlas trīsstūris starp trīs cilvēkiem, reportieri un diviem sportistiem. Kaisle, drāma un piedzīvojumi tevi sagaida šo sestdien Kanālā 2.

Profesionāls amerikāņu futbola komandas treneris Dodžs jūt, ka komandas gars zūd, un sāk zaudēt savu slaveno spēli, sponsorus un skatītāju interesi. Bet, lai šo situāciju glābtu, Dodžs komandā aicina pievienotas slaveni izskatīgo un ar nepārspējamu sportisko ātrumu apveltīto futbola zvaigzni Kārteru. Viss jau būtu labi, ja abu vīriešu dzīvē neienāktu blonda, izskatīga reportiere Leksija, kura abus vīriešus savaldzina, veicinot greizsirdības spēlītes un tam visam klāt piepušķojot sacensības garu. Abu sportistu cīņa par futbola laukumu un sievietes sirdi liek piedzīvot jutekliskus un aizraujošus notikumus. Filmu Mīlestība bez noteikumiem, skaties šo sestdien Kanālā 2 plkst. 17.50.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas