Lietas, kas attiecības var padarīt stiprākas un laimīgākas

0 komentāri

Ikviena vēlas, lai attiecības ar otro pusīti būtu spēcīgas un veselīgas, bet daudzas to, iespējams, nenovērtē, un nezina, kā panākt to, lai attiecībās valdītu miers, prieks un laimes sajūta.

Lielākā daļa pāru veltīgi strīdas par sīkumiem, un dažkārt varu pār attiecībām pārņem finansiālais stāvoklis. Nereti nauda, ir tā lieta, kas draud attiecībām pielikt punktu. Tādēļ ir vērts pārdomāt, vai tiešām materiālām vērtībām attiecībās, jābūt tik lielai nozīmei. Šoreiz priekšrocība ir jādod ilgtermiņa attiecībām, pārvarot visas grūtības. Šodien piedāvājam ielūkoties lietās, kas tavas attiecības var padarīt stiprākas un izturīgākas. Ja zini, ka šovasar apmeklēsi kāzas, tad iesakām izlasīt to, ko tev kā viešņai kāzās nevajadzētu darīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas