Kurš tad galu galā labāks autovadītājs – sieviete vai vīrietis? Atbild biofiziķis Volkovs

0 komentāri

2. Vīrietis

2/3

Kaut vai piemērs “iz dzīves” – kādai jaunkundzei pie darbavietas regulāri nesanāk savu “vabolīti” novietot tā, lai  apmierināta būtu ne tikai viņa, bet arī pārējie “parkoties” gribētāji.

Kāds laipns kolēģis beidzot nav nocieties un kādā ziemas dienā uz motora pārsega sniegā uzrakstījis: “Cerams, ka mīlas rotaļas pieproti labāk nekā novietot automašīnu…”

Protams, reti kurš noliegs, ka ir atšķirība – pie stūres sēž vājā vai stiprā dzimuma pārstāvis, taču, mīļās dāmas, mieru tikai mieru, kā teica mūsu bērnības draugs Karlsons.

Krievu biofiziķis, psihologs, filozofs un rakstnieks Aleksandrs Volkovs, kura vaļasprieks ir gan ceļot ar automašīnu, gan piedalīties autosacīkstēs, gan pētīt automobiļa un tā vadītāja savstarpējās attiecības, nonācis pie secinājuma, ka ar gadiem sievietes prasmes pie stūres tikai aug un kļūst kvalitatīvākas, ko ne vienmēr var teikt par vīriešiem.

Lūk, kādi ir viņa novērojumi par vīriešiem un sievietēm pie stūres  – raksturs un ātrums.

Sieviete

Foto: Flickr.com

Foto: Flickr.com

  • neizlēmīga, bet stabila;
  • baidās pirms bīstamas situācijas;
  • laika gaitā brauc arvien ātrāk;
  • pirms braukšanas atpakaļgaitā nepazīstamā vietā vienmēr izkāpj no mašīnas, lai aplūkotu ceļu un neuzbrauktu šķērslim;
  • ja uz šosejas apdzen citu auto, tad pēc manevra turpina kustību ar iepriekšējo ātrumu;
  • cenšas nekad neriskēt;
  • ja redz traģisku avāriju, tad šoka iespaidā samazina ātrumu pusstundas garumā.

2. Vīrietis

2/3
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas