Ko darīt, ja tavs partneris nevēlas bērnus?

0 komentāri

2. Nepiespied savu partneri

2/5
Foto: Flickr.com/Teresa Qin

Foto: Flickr.com/Teresa Qin

Ļauj, lai tavs partneris uzzina, ka nevari iztēloties dzīvi bez bērniem

Ir svarīgi būt godīgiem pret partneri. Pasaki viņam, ka nevari precēties ar vīrieti, kurš nevēlas bērnus, vienalga, cik ļoti tu viņu mīli. Esi godīga un neslēp savas jūtas. Ja viņš patiešām tevi mīl, viņš mēģinās tevi saprast un izskaidros, kāpēc viņš negrib bērnu. Galu galā, pāriem vienmēr vajadzētu sākt runāt par bērniem. Tikai nevajag baidīties no šķiršanās. Labāk, lai jūsu attiecības beidzas tagad (ja viņš to vēlas), nevis ar nožēlu par savām kļūdām un zaudētajiem gadiem.

2. Nepiespied savu partneri

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas