Kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Aunu

0 komentāri

Tavas simpātijas pret vīrieti – Aunu ir pilnīgi pašsaprotamas. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir izskatīgi un pašpārliecināti, un tas ir tieši tas, kas padara viņus tik iekārojamus. Auni savas dzimšanas dienas atzīmē laikā no 21. marta līdz 20. aprīlim.

Ja meklē piedzīvojumus, kā arī nemirstošu enerģijas lādiņu, tad Auns ir tas, kas tev ir vajadzīgs. Šīs zīmes pārstāvji iet uz visu banku, ja kaut ko ļoti vēlas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Auns ir pirmā zīme zodiakā, tieši tāpēc visjaunākā. Tādas būs arī jūsu attiecības – impulsīvas, pilnas entuziasma, jautras un fiziskas. Esot jaunākajai horoskopa zīmei, Auni var būt arī savtīgi, ar tieksmi pierādīt savu taisnību, kas attiecībām reti, kad nāk par labu.

Daudzas sievietes iemīlas Aunos no pirmā acu skatiena – viņi allaž vēlas būt uzmanības centrā, ir kompānijas dvēseles. Auniem patīk ceļot un viņi pie sāniem vēlas sievieti, kas ir interesanta un gatava mesties dažādos izaicinājumos. Kā jau uguns zīme, Auni ir ambiciozi, tomēr sievietē meklē “rozīnīti”, ko tādu,  kā nav nevienam citam.

Izvairies no strīdiem ar Aunu, jo šīs zīmes pārstāvji ir ļaunatminīgi. Cik ātri Auni iededzas par kaut ko (tevi), tikpat ātri tie var arī atdzist… Lai vai kā, piedzīvojumi garantēti, tieši tāpat kā izaicinājumi.

Foto: slavenākie Auni

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas