Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vēzi

0 komentāri

Attiecības ar Vēzi ir var būt līdz bezgalībai jaukas, bet tajā pat laikā sarežģītas emocionālajā ziņā. Lai vai kā, ja zināsi, ar ko rēķināties, tavas attiecības ar Vēzīti būs vieglāk izprast un, kas zina, kādu dienu tas novedīs līdz laulībai. Vēži savu dzimšanas dienu atzīmē laikā no 22. jūnija līdz 22. jūlijam.

Vēži ir ļoti emocionālas un jūtīgas dvēseles, tomēr šīs zīmes pārstāvji mēdz slēpt savas sajūtas. Kad Vēži jūtas nomākti vai pievilti, viņi noslēdzas un dzīvo savā iedomu pasaulītē. Ir grūti izprast viņu emocijas, tomēr viss, kas viņiem ir nepieciešams, ir rūpes un līdzjūtība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēžu otrā puse ir piesardzība. Viņi ir labākie vecāki saviem bērniem, kā arī lieliski mīļākie, jo celsies un kritīs pār savām attiecībām. Vēži ir vieni no uzticamākajām horoskopa zīmēm, viņu nodomi uz otru pusīti ir nopietni, jo neko nedara “tāpat vien”. Arī sekss ar Vēžiem ir kaislīgs, viņi cenšas visu darīt tā, lai otram cilvēkam sagādātu baudu.

Vēžiem drīkst uzticēties, viņi vienmēr palīdzēs, vai tas būtu padoms vai reāla darbība – Vēži nekad nepievils. Lai vai kā, ja esi gatava uzņemties saistības ar Vēzi, rēķinies ar viņu sarežģīto raksturu emocionālajā ziņā. Bet tas ir tā vērts!

Foto: slavenākie Vēži

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas