Kas jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vērsi

0 komentāri

Šī ir viena no stabilākajām horoskopa zīmēm, par to liecina Vērša apbrīnojamā spēja saglabāt mieru un pieticību. Vērši savu dzimšanas dienu svin laikā no 21. aprīļa līdz 20. maijam. Lūk, kas tev jāzina, tiekoties ar vīrieti – Vērsi.

Vērši mīl organizētību – kā privātajā, tā darba dzīvē. Viņi ir tie, kas rūpēsies par kārtību mājās, jo ir ļoti praktiskas dabas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šīs zīmes pārstāvji nekad nesteidzas. Sauc viņu par garlaicīgu, bet Vērsis savā mīļotajā novērtēs vienkāršību. Vērši ir arī ļoti romantiski – ja tu reiz esi iekritusi kāda Vērša sirsniņā, tad gatavojies uz pārsteigumiem – Vērši mīl mīlēt un mīl romantiku. Viņš, iespējams, neapsolīs tev nonest zvaigznes no debesīm, bet viņš noteikti parūpēsies, lai tā kaklarota, kuru ieraudzīji veikala skatlogā, tev reiz būtu ap kaklu.

Lai iepatiktos Vērsim, tev ir jāuzvedas tā, kā sievietei pieklājas – jābūt jaukai, koptai, jārūpējas par ģimeni un mājokli.

Labākā saderība Vēršiem ir ar Zivīm, Vēzi un Mežāzi.

Foto: zināmākie Vērši

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas