Kā veikalā atpazīt brīvo vīrieti? Padomi brīvajām meitenēm

4 komentāri

Vai zināji, ka veikals ir lieliska vieta, kur iepazīties? Atliek tikai kritiski novērtēt situāciju veikalā, un tu lieliski spēsi atpazīt brīvo vīrieti.

Brīvās meitenes var sarosīties! Jauniete un psihoanalīzes cienītāja Gabriela Naomi Movele savā facebook.com profilā labprātīgi dalās ar saviem novērojumiem, kā veikalā atpazīt brīvo vīrieti. Un tici vai nē, bet, ja būsi ieraudzījusi īsto, veikals var būt īstā vieta, kur uzsākt sarunu ar izredzēto. Un kas zina, varbūt tas būs lieliskas iepazīšanās sākums!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzzini arī tu, kā veikalā atpazīt brīvo vīrieti!

Pirmā atsijāšana

Aizņemtie vīrieši bieži vien iepērkas kopā ar savu otru pusīti, tāpēc uzmanība jāpievērš tikai tiem, ka iepērkas bez pavadones.

Novērtē, vai jūsu dzīves veidi sakrīt

Veikals ir lieliska vieta, kur saprast, vai jūsu dzīves veidi sakrīt. Kā? Tikai ieskaties viņa iepirkumu groziņā.

Dodies taisnā ceļā uz brīvo vīriešu paradīzi

Kur veikalā pulcējas brīvie vīrieši? Turpat, kur pelmeņi! Brīvie vīrieši ir iecienījuši mājās ātri pagatavojumu maltīti, kas no viņiem neprasīs lielu piepūli. Tāpēc, ja tu vēl aizvien esi brīvās meitenes statusā, dodies taisnā ceļā pie šīm maģiskajām saldētavām!

Esi droša, ka viņš ir brīvs

Tāpat par to, ka vīrietis ir brīvs, liecina tas, ka viņš iepērkas bez iepirkuma groziņa vai ratiņiem, bet rokās viņš nes dažus pirkumus.

No šiem uzmanies

 

Jāuzmanās no tiem kungiem, ka pa veikalu pārvietojas ar iepirkuma sarakstu. To visticamāk būs sastādījusi viņa draudzene vai sieva.

4 komentāri

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas