Attiecību fiasko, skandalozi notikumi un baumas jeb sieviešu realitātes šovi var sākties!

0 komentāri

Kurai gan no mums nav patikuši romantiskie realitātes šovi, kas balstīti uz mīlestību, attiecībām, noslēpumiem un intrigām? Baumu virtenes, skandāli un sekss tiešraidē, ir realitātes šovu neatņemama sastāvdaļa.

Mēs tev piedāvājam unikālu iespēju nodoties sieviešu realitātes šovu maratonam, skatoties asprātīgus, romantikas pilnus un skandalozus šovus. Vai esi kādreiz aizdomājusies, par to kā vīrietis varētu izskatīties pirms viņu esi satikusi un sarunājusi randiņu? Piemēram, realitātes šovs Randiņš tumsā atklāj patieso sieviešu un vīriešu dabu. Vai tiešām abi meklē tikai skaistuma etalonus, vai cilvēkus ar iekšējo skaistumu? Šajā realitātes šovā tevi pavisam noteikti sagaidīs pārsteigumi un šokējoši momenti, par kuriem pat nebūsi domājusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Realitātes šovs Mazās sievietes Losandželosā lieliski pierāda, ka arī liliputi, jeb augumā salīdzinoši īsās sievietes spēj atrast savu mūža mīlestību. Ja zini, ka tavai laulībai ir pienācis fiasko, tad padomā, vai tā tiešām ir. Šovs Glābjot laulību liecina, par kaut ko pretēju, viss neiespējamais, ir iespējams. Arī sievietes, kuras neizceļas ar īpašu gudrību, bet puiši, kuri ir totāli jefiņi, var atrast kopīgu valodu un beigu beigās iemīlēties.

Top realitātes šovu kolekciju vari vērot satura vietnē TVPlay.lv, kur tu atradīsi sev visvairāk interesējošos šovus. Izbaudi prieku, laimi asaras un bēdas! Lai tev patīkama skatīšanās.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas