6 bīstamas pazīmes, kas liecina – vīrietis ir skopulis!

0 komentāri

Vīrieši mūsdienās par sievietēm izsakās ne visai glaimojoši – mēs esam materiālistes. Sievietes ir bīstamas, jo ir gatavas pārdot dvēseli, lai iegūtu materiālu labumu no vīrieša. Reizēm, šādi izteikumi liecina par ko citu – vīrieša skopumu. Lūk, pazīmes, kas liecina – viņš ir skops!

“Nauda nedara laimīgu”

Jā, tā patiešām ir, bet nauda ir rīks, kas paver dažādas iespējas, kā arī nodrošina labklājību. Ja tavs vīrietis aizraujas ar šādas frāzes atkārtošanu ikreiz, kad nopērc kādu jauku nieciņu sev, negaidi, ka viņš tev kādreiz nopirks ko skaistu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš neatstāj dzeramnaudu

Šāda tipa vīrietis nesvaidās ar naudu apkārt, ieskaitot reizes, kad atnāk rēķins par paēstām vakariņām kādā restorānā. Šāda attieksme liecina par vīrieša skopumu – negaidi nekādu labvēlību no viņa puses arī turpmāk.

Viņš piedāvā dalīt rēķinu

Ir divi varianti – vai nu vīrietis ir par dzimuma vienlīdzību vai arī ir patoloģisks skopulis. Protams, pirmajos randiņos ir “ok”, ja dalāt rēķinus uz pusēm, tomēr ja vīrietis piedāvā tev iziet kādā vakarā pavakariņot, rēķinies ar to, ka viņš uzņemas apmaksāt rēķinu.

Viņš neaicina tevi uz kafiju

Skopuļi allaž atradīs veidu, kā ietaupīt. Pat rīta kafija pēc kaislīgas nakts vietējā kafejnīcā viņam neder. Šajos apstākļos ikviens var atļauties nopirkt tasīti kafijas ārpus mājas.

Viņš ierodas ciemos tukšām rokām

Ikviena sieviete atzīs, ka ir patīkami, ja vīrietis, ierodoties ciemos, atnes kādu ciema kukuli. Tai nav jābūt simts ziedu buķetei. Nākot ar tukšām rokām, skaidrs ir tas, ka vīrietis paredz, ka tu būsi tā, kas atdos viņam visu.

Ietaupa naudu, izmantojot tavus resursus

Šis nu ir par daudz! Komentāri lieki.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas