5 veidi, kā ceļošana var atjaunot attiecības

0 komentāri

2. Jauna pieredze

2/6
Foto: Flickr.com/Frank Kovalchek

Foto: Flickr.com/Frank Kovalchek

Veidojat kopā atmiņas

Katrs pavadīts brīdis ar savu partneri rada pamatu attiecībām. Atmiņas ir jūsu bagātība un sasniegumi. Dzīve ir pārāk īsa, tāpēc vajadzētu mēģināt radīt tik daudz patīkamu atmiņu, cik jūs varat. Kad kļūsiet veci, varēsit kavēties siltās atmiņās par jaunību. Turklāt jūsu dzīves pieredze un atmiņas veido nākotnes redzējumu par pasauli. Ceļošana iemācīs jums attīstīt prasmes, kā dzīvot interesantu dzīvi un stiprināt jūsu attiecības.

2. Jauna pieredze

2/6
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas