13 komplimenti, kurus vīrieši slepus vēlas no tevis sadzirdēt

0 komentāri

Mēs esam pieradušas saņemt komplimentus par izskatu, augumu un apģērbu. Protams, arī bez mīlestības apliecinājumiem iztikt nevaram. Bet ne tikai sievietēm patīk saņemt komplimentus, to mīl arī vīrieši.

Šodien ir piektdiena, lieliska diena, lai dzīvē uzsāktu ko jaunu. Šodien piedāvājam ielūkoties komplimentu sarakstā, kurus, iespējams, vīrietis slepus no tevis vēlas sadzirdēt. Arī sievietes ir stipras būtnes, un komplimentu izteikšana mīļotajam cilvēkam var sagādāt patiesu, neviltotu prieku. Esi mīļa, jauka un pasaki, ka tava otrā pusīte ir gudra, mīļa ar labu humora izjūtu. Tu jautāsi, kāpēc? Tāpat vien, jo pasaulē trūkst labu cilvēku. Šodien pierādi, cik gādīga un jauka ir tava sieviešu daba. Komplimentus, kurus vīrieši mīl, skaties fotogalerijā. Ja esi ilgu laiku dzīvojusi intrigās un strīdos ar savu otro pusīti, nepalaid garām un ieskaties, vai viņš ir tavs īstais. Pazīmes vari meklēt šeit.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas